Електронний гаманець
З появою електронної комерції для обслуговування операцій з грошима почали використовувати електронні гроші, а для їх зберігання створили елктронні гаманці.
Електронний гаманець – це програмне забезпечення з виділеним обсягом пам’яті яке призначене для зберігання та використання електронних грошей.
Гаманці платіжних систем
Гаманці інтернет порталів
Платіжні картки в мережах окремих брендів
Гаманці для зберігання криптовалюти
Види електронних гаманців:
Електронні гаманці переважно обслуговують ті сфери комерції, де використання прямих банківських платежів є недоречним, недоступним або надто складним.
Платіжні картки до електронних гаманців фактично є передплаченими картками, на які можна покласти готівкові гроші через касу або з банківської карти.
Передплачені картки можна оформити майже в кожному банку без відкриття особистого (іменного) банківського рахунку.
Проста реєстрація на сайті сервісу. Можливість верифікації онлайн.
Швидкі платежі за товари та послуги без введення реквізитів картки, без ідентифікації особи
Можна оформити платіжну карту і знімати готівку в банкоматах
Гаманці дають можливість легко обмінювати будь-які валюти за вигідним курсом
Моментальні операції в платіжній системі, де використовують гаманці
Переваги:
Перекази грошей за межі системи (на банківський рахунок або за реквізитами) проходять з комісією і довго.
Гаманець можуть заблокувати за будь-які порушення або підозрілі дії. Неідентифіковані користувачі не можуть відновити заблоковані гаманці.
Ліміти значно обмежують обсяги операцій, особливо для неідентифікованих користувачів
Гроші в деяких гаманцях захищені тільки паролем для входу в систему
Недоліки:
Для чого можна використовувати електронний гаманець
- Для оплати покупок в інтернеті – Якщо є електронний гаманець, не потрібно прив’язувати до сайту реальну банківську картку
- Для обміну валюти – Мультивалютний електронний гаманець дає змогу обмінювати різні валюти за вигідним курсом без зайвих комісій. Це зручно, коли платежі приходять з різних країн.
- Заробіток в інтернеті – Невеликі суми грошей, зароблені в інтернеті, незручно виводити на банківський рахунок, тому що є певні ліміти на мінімальну суму виводу коштів та фіксовані комісії
- Платежі за кордоном – Фрілансери, які люблять подорожувати, часто користуються електронними гаманцями іноземних платіжних систем.
- Анонімний платіж – Транзакція через електронний гаманець не містить інформації, яка дає можливість ідентифікувати людину. Таку інформацію можна отримати тільки від самої системи, якщо користувач пройшов верифікацію.
Банки мають договори з найбільшими і найрозвинутішими міжнародними платіжними системами і надають ширший перелік послуг.
Банківські картки більш універсальні, краще захищені і надійні в порівнянні з невеликими системами електронних грошових переказів.
Як вибрати гаманець
Вибір гаманця іноземних платіжних систем залежить від цілей, для яких він відкривається.
Якщо потрібно отримувати плату за роботу від іноземних партнерів, то краще завести гаманець платіжної системи, яка працює з конкретною біржею (Upwork, Freelancer, Elance, Guru, Odesk, Text.ru, тощо) або зручний для роботодавця.
Якщо гаманець потрібний, щоб оплатити покупку в інтернет-магазині, який не приймає банківську карту, доведеться завести саме той гаманець, плату з якого приймає сайт, і поповнити його готівкою, з карти, чи з іншого гаманця.
Найкращими можна назвати ті електронні гаманці, які мають найширше використання, найбільший перелік способів для виводу грошей та для поповнення гаманця.
Саме такі ми пропонуємо порівняти на нашому сайті.
Як отримати електронний гаманець?
Пройти реєстрацію
Зареєструватись на сайті обраного сервісу, вказавши email, інколи номер мобільного телефону
Заповнити аанкету
В обліковому записі на сайті заповнити анкету клієнта
Поповнити гаманець
Поповнити гаманець і отримвувати платежі за товари чи послуги по всьому світі
Відкривши рахунок у банку клієнт отримує більше прав і можливостей. Гроші на банківському рахунку захищені надійніше, в той час, як електронний гаманець – це лише сервіс для обслуговування електронних платежів.