Депозитний калькулятор
Наш калькулятор складних відсотків – це депозитний калькулятор який допоможе швидко порахувати, як зростуть заощадження, якщо покласти гроші на строковий депозит з фіксованою ставкою і капіталізацією відсотків.
Калькулятор складних відсотків призначений для оцінки дохідності вкладів на банківських депозитах в залежності від суми вкладу, періодичності поповнення, відсоткової ставки, строку розміщення, та способу капіталізації відсотків.
Калькулятор складних відсотків – це депозитний калькулятор, призначений для обчислення суми, яка буде на банківському рахунку після закінчення строку вкладу завдяки капіталізації нарахованих відсотків.
Банківські ощадні депозити належать до найпростішого способу отримати пасивний дохід від своїх заощаджень. Це один з найменш прибуткових і найменш ризикових способів інвестувати кошти.
Капіталізація відсотків (додавання нарахованих процентів до суми вкладу) періодично збільшує розмір депозиту, що призводить їх до нарахування відсотків на відсотки. У такому випадку працюють складні відсотки і вклад починає прогресивно зростати з часом.
Для людей, які не люблять математику, не знають формули складних відсотків, або не вміють ними користуватись, порахувати складні відсотки самостійно – це досить складне завдання. Спеціальний калькулятор дозволяє швидко розрахувати майбутній дохід за вкладом будь-кому, навіть без спеціальних знань.
Депозитний калькулятор допомагає швидко оцінити плани заощадження, порівнюючи відсоткові ставки та умови за депозитами в різних банках, і знайти найвигідніший варіант для розміщення капіталу.
Отримані дані допоможуть самостійно вирішити, що буде більш вигідним – складні відсотки за строковим депозитом на невелику суму, чи щомісячне поповнення ощадного рахунку до запитання з капіталізацією відсотків.
Як користуватися калькулятором?
Ви вже визначилися з терміном заощадження та сумою, яку ви хочете розмістити на депозиті? Тоді оберіть надійний банк і знайдіть інформацію про депозитні програми на його офіційному сайті.
Якщо ви знайшли не всі необхідні дані, зателефонуйте до банку, або напишіть в чат онлайн, щоб уточнити деталі для різних депозитних пропозицій. Вам потрібно знати:
- яка ставка за ощадним депозитом
- ставка фіксована, чи змінна
- яка мінімальна сума вкладу
- чи можна поповнювати рахунок
- який період виплати відсотків (щомісяця чи в кінці строку)
- відсотки виплачуються чи додаються до вкладу (капіталізуються)
- які податки будуть нараховані на дохід
- чи є комісія за зняття грошей з депозиту в кінці терміну
Якщо вам відомі всі ці дані, ви з легкістю зможете їх ввести в спеціальні колонки нашого депозитного калькулятора або обрати за допомогою повзунків. Вкажіть крок за кроком:
- розмір вашого початкового капіталу
- ставку за депозитом
- термін вкладу в місяцях або роках
- розмір щомісячних внесків
Додатково оберіть періодичність капіталізації відсотків (як часто банк виплачує відсотки і додає їх до вашого вкладу). Все! Подивіться на ваші майбутні прибутки на діаграмі та на цифри під нею. Зверніть увагу, що вид діаграми (кругова чи лінійна) можна налаштувати самостійно.
Як порахувати прибутковість вкладу у валюті?
Якщо ви плануєте покласти гроші на депозит у доларах, євро, або будь-якій іншій валюті – просто не зважайте на значок (назву) валюти. Якщо ви введете відповідні суми і процентні ставки (які для валютних вкладів помітно нижчі), ви теж отримаєте правильний результат.
Важливо знати:
- Калькулятор складних відсотків не враховує інфляцію, якщо ваш депозит в гривні, вам краще зменшити очікуваний прибуток на 5%-6% річних.
- Податок на прибуток від депозитів в Україні у 2019 році складає 15% (від отриманого прибутку) незалежно від розміру вкладу.
Депозитний калькулятор є чудовим інструментом, який може мотивувати більш економно та розумно використовувати ваші гроші.
Перетягуйте повзунки, щоб побачити, як може з часом зрости ваш капітал, як він змінюється в залежності від щомісячних внесків.
Ви можете порівнювати не тільки депозити, у нас на сайті розміщені три фінансові калькулятори, два з них призначені для розрахунку вартості кредитів.